-
Atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim***68 m2**dwa balkony**słoneczne
małopolskie, Kraków, Prądnik Biały, Glogera
LUTIN nieruchomości prezentuje rozkładowe, słoneczne mieszkanie na ulicy Glogera. Nowa inwestycja, mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 68 m2. 3 piętro, ostanie- skosy bardzo niewielkie, np. pokój dzienny nie ma wcale skosów, Dwa balkony razem 9,45 m2, mieszkanie na 3...
Powierzchnia 67,35 m2 Cena za m2 13 883 PLN Cena 935 000 PLN -
**TOP lokalizacja**Słoneczne**3 pokoje**Kazimierza Wielkiego
małopolskie, Kraków, Krowodrza, Kazimierza Wielkiego
Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości LUTIN prezentuje mieszkanie do sprzedania. Mieszkanie o powierzchni 56,7m2, znajduje się na drugim piętrze w niskim budynku z windą. Budynek z 2007 roku. Mieszkanie składa się z długiego przedpokoju, dwóch sypialni, łazienki,...
Powierzchnia 56,70 m2 Cena za m2 16 400 PLN Cena 929 880 PLN -
**Śliczne**Do wejścia**Fajny Dom
małopolskie, Kraków, Czyżyny, Sołtysowska
Lutin nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską na Osiedlu Fajny Dom przy ul. Sołtysowskiej 12B. Opis nieruchomości: Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,60m2 składa...
Powierzchnia 43,60 m2 Cena za m2 16 032 PLN Cena 699 000 PLN -
Do wynajęcia 32 m2--Uczelnie--Stare Miasto
małopolskie, Kraków, Stare Miasto, Henryka Siemiradzkiego
Lutin nieruchomości prezentuje bardzo ładną kawalerkę do wynajęcia. Ulica Siemiradzkiego, przecznica Karmelickiej mieszkanie na wysokim parterze w oficynie. Kamienica i oficyna zadbana, czysta, po remoncie. Cisza i zieleń. Mieszkanie 32 m2 składa się z : - przedpokój ( mały, ale...
Powierzchnia 32 m2 Cena za m2 69 PLN Cena 2 200 PLN -
**Nowe**do wykończenia**Słoneczne **2 balkony
małopolskie, Kraków, Nowa Huta, Piastów, Powstańców
Lutin nieruchomości prezentuje mieszkanie do sprzedaży w stanie deweloperskim---oddane do użytku. Pełna infrastruktura. ulica Powstańców. Metraż : 35,71 Składa się z : - przedpokoju 5,01 m2 - salonu połączonego z aneksem kuchennym 15,51 m2 - sypialni 9,63 m2 - łazienki 4,71 m2 - dwóch balkonów 4,77 m2 i 7,10 m2 Mieszkanie na 5...
Powierzchnia 35,71 m2 Cena za m2 15 202 PLN Cena 542 863 PLN -
Piękny apartament w centrum
małopolskie, Kraków, Stare Miasto, Krowoderska
Wyjątkowy Apartament na Sprzedaż w Dzielnicy Stare Miasto, Kraków. Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 115 m² (z czego 98 m² powierzchni użytkowej po odjęciu skosów), zlokalizowany na ostatnim (piątym) piętrze kamienicy z windą. Z mieszkania roztacza się przepiękny widok na kopiec Kościuszki...
Powierzchnia 98 m2 Cena za m2 20 908 PLN Cena 2 399 000 PLN 2 049 000 PLN -
**Nowe**Gotowe*Krowodrza***
małopolskie, Kraków, Krowodrza, Wrocławska
Biuro nieruchomości LUTIN prezentuje nowe mieszkania na sprzedaż !!! Inwestycja znajduje się w bardzo fajnym miejscu , okolice ulicy Wrocławskiej. Stan developerski, brak 2% PCC. Położona jest w centrum Krakowa, w dzielnicy Krowodrza, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Odległość od Rynku Głównego...
Powierzchnia 72,82 m2 Cena za m2 13 500 PLN Cena 983 070 PLN -
Apartament blisko Starego Miasta 2 pokojowy
małopolskie, Kraków, Grzegórzki, H. Kołłątaja
Zapraszam Państwa do wynajęcia pięknego, jasnego i wysokiego mieszkania, z okien, którego rozciąga się widok na park, na 1 piętrze ładnej kamienicy przy ul. H. Kołłątaja. Cicha, spokojna i zielona okolica ze świetną komunikacją. W okolicy ul. Kopernika, dojście na piechotę do Rynku Głównego zajmuje 10 minut. Mieszkanie jasne...
Powierzchnia 46 m2 Cena za m2 74 PLN Cena 3 400 PLNLiczba pokoi 2 Szczegóły
Wyniki wyszukiwania: 8